Možno nie si najväčší fanúšik čítania, ale rád by si si vypočul podcast alebo kázeň na tému singleness, randenia alebo manželstva. Preto sme chceli vyskúšať niečo nové a v tomto článku máme pre teba niekoľko odporúčaní od pracovníkov Tréningového centra Kompas spolu s odkazmi, kde si ich môžeš pozrieť a vypočuť.

Singleness

Zabudnuté cesty: Singles

Peťka Šulková ti odporúča sériu od Jančiho a Josého, v ktorej hosťom bola Zuzka Džubakovská (vtedy ešte Božíková). Séria má 4 časti a na záver aj jedno Q&A. Vypočuť si ju môžeš tu alebo na Spotify:

POINT podcast: Stav: slobodný

Baška Benešová ti odporúča sériu od POINTu, v ktorej bola hosťom Darinka Malá. Táto séria má 3 časti a okrem iného sa zameriava napríklad aj na tému čistoty. Vypočuť si ju môžeš napríklad na Spotify:

Heart of Dating

Baška Benešová ti odporúča podcast Heart of dating, ktorý sa venuje témam pre single aj randiacich ľudí (trochu viac v americkom prostredí, ale daj tomu šancu!). Má už 12 sérií, takže je tam niečo naozaj pre každého.

Vzťahy

CHCEMVIAC podcast

Ivka Polláková ti odporúča epizódy podcastu od našich kamarátov z CHCEM VIAC, ktoré okrem podcastových appiek nájdeš aj na YouTube spolu s videom, napríklad tu, tu a tu.

With the Perrys

Alex King ti odporúča podcast With the Perrys od manželov Prestona a Jackie Hill Perry. Väčšina epizód má 40 minút až hodinu, takže ak rád počúvaš rozhovory so zaujímavými hosťami, môžeš ho vyskúšať tiež!

Kázne Otcov dom

Agi a Peťka Šulkovci ti odporúčajú niekoľko kázní a vyučovaní od Otcovho domu. Pridávame ti odkazy na videá s názvami: 8 návykov vzťahovo zdravých ľudí, Ako si vybudovať zdravé hranice v nezdravých vzťahoch a O manželstve, hádkach & krehkých vzťahoch.

With U Podcast

Baška Benešová ti odporúča podcast od manželov Davida a Tary Van Dyke. Okrem mnohých iných tém zdieľajú aj príbehy manželov (napríklad môžeš poznať Karolyn a Garyho Chapmana: autora knihy 5 jazykov lásky).

Máš ďalšie tipy na podcasty? Daj nám vedieť v komentároch pod článkom alebo na našom Instagrame!