Kamaráti, študentka ŠPM Lucka Ivanová pripravila sériu tém s názvom Osobnosti. Táto séria sa týka biblických postáv, ktorých mená sa vyskytujú asi v každom biblickom príbehu. Veľa z nich nás inšpiruje k tomu, aby sme pracovali na svojom tele, duchu a duši. Niektoré sú však upozornením, čo môže spôsobiť ľudská pýcha, nemilosrdnosť, nevraživosť, nenávisť a my sa aj takýmto štýlom vieme inšpirovať, kým by sme určite nechceli byť.

Séria je určená pre dorasty a mladšie mládeže. V prílohe nájdete spracované 4 osoby, ktoré môžu byť podkladom pre vedúcich alebo dorastencov či mládežníkov. Je to skvelá príležitosť, ako ich zapojiť, aby sa podelili o vlastné osobnosti z Biblie, ktoré ich inšpirujú a čo sa od nich naučili, a naopak, čo chcú zmeniť.

Nasledujúci článok bude venovaný párty, ktorú si môžete zorganizovať ako súhrn všetkého, čo ste sa naučili, na čom pracujete, ako sa vnímate, ako vás vníma okolie, tiež je to priestor na zhodnotenie obdarovaní, ktoré máte, a výborná príležitosť na spoznávanie sa navzájom a taktiež nových ľudí. Verím, že vám to poslúži na veľa dobrého.